ŞAFAK RADYO 1532 kez dinlendi

ŞAFAK RADYO

Şu anda ŞAFAK RADYO dinlemektesiniz.

Kategori: DINI

ŞAFAK RADYO 

1994 Yılında yayın hayatına başlayan ŞAFAK RADYO, KAYSERİ ve çevresine 100.5 fm bandından yerel bazda yayın yapmaktadır.

Kurulduğu günden günümüze kadar tasavvuf musikisi yayını ilkesini benimsemiş olup bunun yanında güncel haber, tiyatro ve kayserinin tanınan ilim adamlarının sohbet programlarına yer vermektedir.

Hiçbir kuruluşun himayesinde olmadan sadece dinleyicilerinin ve reklam veren firmaların sayesinde günümüze kadar ayakta kalarak her geçen gün hem altyapısını hemde yayınlarını daha kaliteli hale getirerek ilerlemeye devam etmektedir.

2007 yılı içerisinde kayserinin en iyi yayın yapan radyosu olarak ''YILIN RADYOSU ÖDÜLÜ''nü almayı haketmiştir.
Radyomuz sundugu hizmetlerini gelistirmek için sizlerden gelecek tüm görüs, öneri ve taleplere büyük önem vermektedir. Yayın ve hizmetlerimizi geliştirmek adına görüş ve önerilerinizi varsa yayın ve hizmetlerimizle ilgili yasadiginiz sorunlari, asagidaki formu doldurarak bizimle paylasabilirsiniz. Dilerseniz 352 222 95 91 - 92 numarali telefonlardan Müsteri Temsilcimizle de görüsebilirsiniz.

Görüslerinizi dilerseniz faks ile (352 222 05 76) dilerseniz mektup ile iletebilirsiniz.
ADRES: Camii kebir Mah. Park Cad. Vakıf Gökdelen İş Merkezi Kat:9 Kocasinan / KAYSERİ

Radyomuzun yayın ve hizmetlerini ihtiyaç ve beklentileriniz dogrultusunda gelistirmemizi saglayan görüs ve önerileriniz için tesekkür ederiz.

Güvenliginiz için mesajiniza size özel sifre ve benzeri bilgileri yazmayiniz.

Şafak Radyo İletişim: http://www.safakradyo.com/

© 2015 - Canlı Müzik Radyo. İletişim kurmak için tıklayınız.

0.0641 saniyede yüklendi.