RADYO CİHAN 2061 kez dinlendi

RADYO CİHAN

Şu anda RADYO CİHAN dinlemektesiniz.

Kategori: DINI

RADYO CİHAN 

6 Nisan 2011 tarihinde gönüllere hitap eden bir frekans hayat buldu radyolarımızdan. Bahar müjdecisi oldu iklimimize. Özlenen bir ses duyuldu önce, sonra vazgeçilmez oldu. Çok kısa sürede dilden dile yayıldı bu frekans ve Radyo Cihan gönüllüleri, müdavimleri, sevdalıları oluştu.

Radyo Cihan hizmet düşüncesiyle yola çıktı. Hiçbir beklenti içerisine girmeden, iltifata meyletmeden, doğru bildiği hakikatleri bütün insanlara duyurma gayretiyle yoluna devam etti. Kimseye rakip olmadı, kimseyi de rakip görmedi. Aynı istikamette gidenlere kardeş oldu.

Radyo Cihan inandığı değerleri bütün insanlara duyurmak için hem karasal yayınıyla güzel ülkemizin her köşesine yayınlar açtı hem de uydu ve internet üzerinden dünyanın her yerindeki insanlara ulaştı. Cep telefonu uygulamalarıyla ulaşılabilir hâle geldi. Radyo Cihan olarak, teknolojinin bütün imkânlarını kullanarak, değer verdiğimiz bu sesi herkese duyurma gayreti içerisinde olacağız. Çünkü “Bu Sesi Herkes Duymalı” sloganı bu duygu ve düşüncenin bir özeti. Çünkü biz, yayınladığımız sese değer veriyoruz.

Gerek Kur’ân-ı Kerim’in lâhûti ikliminde seyahat, gerek Kulûbu’d-Dâria, Cevşen, Bir Kırık Dilekçe ile niyaz ufkuna erme, gerek vaaz ü nasihatlerle kendini yenileme, gerekse sohbetlerde sohbet-i canan keyfine varma… İşte, bir Mü’min’in günlük beslenme kaynakları... Hepsi Radyo Cihan’da…Dinleyicilerimizin eleştiri ve tavsiyeleri bizim için yönlendirici bir fener hükmündedir. Eksik ve kusurlar bize ait olup, bütün teveccühler, övgülerse Allah’adır.

Radyo Cihan İletişim: http://www.radyocihan.com/docs/info

© 2015 - Canlı Müzik Radyo. İletişim kurmak için tıklayınız.

0.0623 saniyede yüklendi.