Gaziantep GÜL FM 2593 kez dinlendi

Gaziantep GÜL FM

Şu anda Gaziantep GÜL FM dinlemektesiniz.

Kategori: DINI

GAZİANTEP GÜL FM

Gül FM, Gaziantep ilimizden yayınlarını sürdüren,yerel bir radyo istasyonudur.Yayın alanı sınırları içerisinde yaşayan halkımızın maddi ve manevi değerlerine katkıda bulunmayı amaç edinmiş ender, saygın ve güçlü bir medya kuruluşudur. 

Gül FM, kökleri 1993 yılında, dal ve meyveleri alemin her tarafına yayılmış nadide bir çiçektir.Neşrettiği hakikatler 21 yıldır toplumumuzun maddi ve manevi gelişiminde nisan yağmuru gibi bir etki yapmış, hak ve hakikate susayan gönüller, kulaklarından gönüllerine akan bu nur hüzmeleriyle huzur bulmuştur. 

Gül FM, Kuran, Hadis, Risale-i Nur, Haber, Kültür, Sanat, Spor Sağlık,Bilim ve Eğitici Programlarıyla dinleyicilerinin bu alanlardaki ihtiyaçlarına cevaplar vermeye çalışmaktadır. 

Gül FM, müzik anlayışı olarak halkımıza kin,nefret ve şehvet duygularını çağrıştırmayan müzik eserleriyle ,ezgi,şiir,tasavvuf ve halk müziğinin seçkin eserlerini yedi gün yirmi dört saat dinleyicilerinin istifadesine sunmayı bir görev bilmektedir. 

Gül FM, bu projelerini uygularken çok ve ucuz reklam mantığıyla değil az ve dinlenilebilir reklam anlayışıyla ticari sektörlerin, ciddi reklam desteğini de almakta ve almaya devam edecektir. 

Gül FM, ilkeli, doğru, saygın, ağırbaşlı ve istikametli yayınlarıyla işte radyo böyle olur dedirtmiş, binlerin kalp ve gönüllerinde taht kurmuştur.

Gül FM, hiç bir siyasi çizginin sesi olmamış "doğru herkesin malıdır" anlayışıyla çizgisini istikametle korumuştur.İnsanlığın gerçek hüvviyetine kavuşması ve gerçek insanlığın neler kazandıracağını anlatma gayreti ile FM 91.0 frekansından Kırmızı bir gül buketi olarak yayınlarına devam etmektedir.

"Dinlerken dinlenin..."

Gaziantep Gül Fm İletişim:http://www.gulradyo.net/

© 2015 - Canlı Müzik Radyo. İletişim kurmak için tıklayınız.

0.0651 saniyede yüklendi.