CEMRE FM 1711 kez dinlendi

CEMRE FM

Şu anda CEMRE FM dinlemektesiniz.

Kategori: DINI

Etiketler

cem cemre fm merdin mardin

CEMRE FM

Mardin’in yerel radyolarından biri olan gönlünüze düşen cemreyiz sloganıyla Kürtçe eserlere de yayınlarında yer veren cemre FM Mardin, dini içerikli yayınlar yapmaktadır.

24 saat kesintisiz yayın yapan Mardin radyosu, 02.00’de yayınlanan esmaul Hüsna programıyla yayına başlarken dua vakti ve müzik, cevşen-i kebir, mercek, manşet haber gibi programları ile yayın akışına devam etmektedir. 10.00-11.00 saatlerinde 2 saat boyunca canlı olarak dinleyicilerin isteklerine yer verilen sabah istekleri, dinleyicilerin ilgisini ve beğenisini toplamaktadır.

Mehmet öz gibi yetenekli ve başarılı programcıların yer aldığı cemre FM Mardin radyosunda her dil ve gönüle hitap eden programlar hazırlanmaktadır.

Kaliteli dini radyolar arasında Mardin’de her kesime hitap edecek yayınları ile 98,0 uydu frekansında dinleyicisi ile buluşan radyo, internet adresi üzerinden de dinleyicileri ile buluşuyor.

Baharın müjdecisi olan cemre adıyla yayın yapan Mardin’in yerel radyosu, gönülleri ısıtmaya devam ederken 3834’e cemre yazıp gönderen dinleyicilerinin isteklerine yayınlarında yer veriyor.

0 482 213 20 91 numarası ve cemreradyo@hotmail.com e-posta adresi kullanılarak iletişime geçilebilen radyo ekibi ile internet sitesindeki iletişim sayfası üzerinden de irtibat kurmak mümkün olmaktadır.

Cemre Fm İletişim: http://cemrefm.com/

© 2015 - Canlı Müzik Radyo. İletişim kurmak için tıklayınız.

0.0794 saniyede yüklendi.