MERSİN FM 1497 kez dinlendi

MERSİN FM

Şu anda MERSİN FM dinlemektesiniz.

Kategori: ARABESK

MERSİN FM 

1992 Yılında Mersin FM 104.6 ile yerel radyo yayıncılığı faaliyetine başladık. Mersin FM 104.6 Mersin’in ilk özel radyolarından olup kurucusu Hasan Nevzat TEPE’ dir.Kanuni düzenlemelerden sonra şirketleşerek TEPE RADYO TV.İŞL.SAN.TİC.A.Ş bünyesinde yayın hayatını sürdürmüş ve gördüğü büyük ilgi sonrasında prodüksiyon ve radyo yayıncılığı konusunda hızla büyümeye başlamıştır. 
Mersin FM kısa sürede bölgesinde en çok dinlenen radyo* olma başarısını göstererek sektöründe tartışmasız  lider konuma yükselmiştir. Bu başarı 2002 yılında Radyo MER’ in ,2008 yılında  YÖRÜK FM’ İn,2012 yılında İÇEL FM ve İÇEL TV nin  gruba katılmasını sağlamıştır. 
Tepe Medya Grup bünyesinde bulunan radyolar farklı yayın formatları ile geniş dinleyici kitlelerine ulaşmaktadırlar. 
Radyolarımızın yönetim ve yayın studyolari Mersin Merkez’de olup;karasal vericileri ulusal radyo ve televizyonlarında vericilerinin bulunduğu yüksek rakımlı Kocahamzalı köyündedir. Grubumuz  kuruluşundan bu yana teknolojiyi yakından takip etmiş, yerel radyo olmasına rağmen ulusal radyo standartlarında ekip ve ekipmanlar kullanmıstır.Güçlü teknik ekibimiz ve teknolojik alt yapımız sayesinde grubumuza bağlı radyolar  şu an Mersin'in en geniş yayın alanına sahip radyoları konumundadirlar. Yayinlar tamamen dijital ortamdaki stüdyolarindan, Stereo ve R.D.S.'li olarak yapılmaktadır. İnternetten yapmış olduğumuz yayın sayesinde de radyolarımız dünyanın her bölgesinden internet,IPhone,Iped ve Android ortamlarında dinlenebilmektedir. 
Tepe Medya Grup 2003 yılında bölgesindeki tüm önemli organizasyonları dinleyicilerine ulaştırabilmek için canlı yayın aracını bünyesine katmış ve bu tarihten itibaren binlerce, organizasyon,siyasi parti mitingi,spor aktiviteleri, açılışlar, fuarlar,festivaller ve konserleri dinleyicilerine profesyonel cihazlarla cd kalitesinde Canlı olarak aktarmıştır. Tepe Medya Grup, bölgesinde canlı yayın aracına sahip tek radyo grubudur.Bölgesi ve bölgesi dışında pek çok farklı radyolara ve şirketlere canlı yayın aracı desteği de vermektedir. 
Mersin radyoyu ve bizi dinlemeyi seviyor. 
Grubumuza bağlı radyolar yayıncılığın önemini kavramiş doğru haber, dogru müzik ve dinleyiciye saygi ilkesiyle yayın çizgilerini oluşturmuşlardır.

Mersin Fm İletişim: http://www.mersinfm.com/

© 2015 - Canlı Müzik Radyo. İletişim kurmak için tıklayınız.

0.0572 saniyede yüklendi.