İMPARATOR FM 1942 kez dinlendi

İMPARATOR FM

Şu anda İMPARATOR FM dinlemektesiniz.

Kategori: ARABESK

İMPARATOR FM

2007 yılında yayın hayatına başlayan Radyo Hitmix (Radyo İmparator) güçlü teknik donanımı ulusal radyo tecrübeleri olan tanınmış programcıları ile show, eğlence, müzik, kültür sanat ayrıca daha bir çok alanda geniş yelpazede yer alan programcılarıyla kısa sürede İstanbul’un en çok dinlenilen radyoları arasındaki yerini almıştır. Radyomuz 2010 yılında yayın formatını ve tarzını değiştirmiştir. Tarzından dolayı isim değiştirme gereği duymuştur.

Yeni ismi Radyo İmparator olmuştur. İsminden de anlaşıldığı gibi en iyi fantezi arabesk müzikler 7/24 saat boyunca Radyo İmparator’da dinleyicisiyle buluşuyor. Radyo İmparator İstanbul 105.8 frekansından 30 Kw’lık bir güçle, başta İstanbul olmak üzere Marmara’nın bir çok iline erişebilmektedir. Fantezi ve arabesk müziği dijital ses kalitesiyle dinleyicisine ulaştırmaktadır. Radyo İmparator fantezi ve arabesk müziğin öncelikle en yenilerini dinleyicileriyle paylaşıyor… %80 fantezi ve arabesk, %20 popüler ve karışık müzik arşiviyle yayınlarına devam etmektedir.

Bugüne kadar yayın hayatında dinleyicileriyle samimi bir iletişim halinde olan Radyo İmparator, zamanla yayın yaptığı her yerde toplumun sesi olmuştur. Katıldığı ve katılacağı etkinlikler, kampanyalar, paneller ve organizasyonlar ile Türkiye’nin lider radyosu olmuştur. Yayın türünde Türkiye’nin en iyi Arabesk Radyosu olma özelliği ile müzik sektörünün de her zaman ilgi ve saygısını toplamayı başarmış olan Radyo İmpartor, sektöre yeni giriş yapan sanatçıları desteklemesi ve farklı tarzlardaki müziklere yayınında yer vermesi ile ilk günden beri içerik çeşitliliği sağlamayı da başarmıştır.

İmparator Fm İletişim: http://www.radyoimparator.com.tr/

© 2015 - Canlı Müzik Radyo. İletişim kurmak için tıklayınız.

0.0646 saniyede yüklendi.