VİZYON TÜRK 1696 kez dinlendi

VİZYON TÜRK

Şu anda VİZYON TÜRK dinlemektesiniz.

Kategori: ARABESK

VİZYON TÜRK

Vizyon Türk Arabesk müzik tarzında parçalan çalan bir radyo kanalıdır.Arabesk müziğin en sevilen en popüler ve unutulmuş tüm parçaları Vizyon Türk farkıyla siz dinleyicilerle buluşuyor.Keyifsiz geçen gününüze efkar dağıtmak için birebir olan bu radyo kanalıyla süper bir gün sizleri bekliyor.Sitemizde 24 saat kesintisiz dinleyebileceğiniz bu radyo kanalı artık bir tık yakınınızda tek yapmanız gereken Radyodinlet.Net’e girip Vizyon Türk’e tıklamaktır..
Vizyon Türk 1995 tarihinde yayın hayatına merhaba demiş olan radyomuz yeni yayın dönemin de yepyeni programları ile yine tüm dinleyicilerin vazgeçemediği bir radyo kanalı olmuştur. Dinleyici kitlesini her geçen gün artırarak tüm Türkiye’ ye ve ardından tüm dünya ya ulaşmayı hedefleyen Vizyon Türk küçük büyük herkesin kalbini çalmış olduğu mükemmel şarkılarla fetediyor. Marka olma yolunda hızlı ve emin adımlarla ilerleyen Vizyon Türk bir yandan da sizin ürün ve hizmetlerinizi herkese duyurmayı ve sizin bir marka olmanız konusunda elinden gelen çabayı göstermektedir.
Müzik insan yaşamın ayrıcalıklı bir yere sahiptir. Ruha hitap eden sevgiyi, umudu, mutluluğu, hüznü saygıyı aşkı anlatan duygulara hitap eden tek radyo kanalıdır . Ayrıca bizim dinlediğimiz gibi bizden sonraki nesillere, çocuklarımıza ve torunlarımıza da zamanı kendi zamanımızdaki müzik ve şarkı kültürünü de sevdirmek, dinletmek isteriz elbette.. Vizyon Türk Dinlemenin diğer radyolardan ayıran en büyük özelliği hiçbir siyasi görüşe yer vermemesidir.

Vizyon Türk İletişim: http://www.vizyonturk.com.tr/

© 2015 - Canlı Müzik Radyo. İletişim kurmak için tıklayınız.

0.0349 saniyede yüklendi.