ENDERUN FM 1524 kez dinlendi

ENDERUN FM

Şu anda ENDERUN FM dinlemektesiniz.

Kategori: DINI

Etiketler

ende enderun fm kay kayseri

ENDERUN FM

Kuruluşumuz ENDERUN FM merkezi KAYSERİ olmak üzere; NEVŞEHİR, NİĞDE, KIRŞEHİR YOZGAT, AKSARAY illerine genel ya da kısmi yayın yapan 1992 yılında kurulmuş BÖLGESEL statüde yayın yapan bir radyodur. Çok yakında KONYA’dayız.

Bölgedeki yayınlarımız; FM 88,3 - 99,0 - 103,5 - 103,8 Mhz. frekanslarından dinlenmekte olup, ayrıca Türksat 3A üzerinden yaptığımız uydu yayınları Avrupa, Kuzey Afrika ve Ortadoğu ülkeleri ile Türki Cumhuriyetler'den dinlenmektedir. (56 ülke) www.enderunfm.com vasıtasıyla dünyanın her noktasında  128 KB bağlantı hızıyla 24 saat kesintisiz dinlenebilmektedir. 23 e yakın ülkeden internet vasıtasıyla yayınlarımız dinlenildiği IP’lerden tespit edilmektedir.

Ayrıca Andiroid yazılımlı araçlardanda indire bilme imkanı https://play.google.com/store/apps/details?id=com.enderunfm.android

Çok yakında IOS uygulaması

Haber, sağlık, kültür, edebiyat, spor, eğitim, bilişim, çocuk, sohbet gibi hayatı kapsayan her alanda zengin bir program yelpazesi sunuluyor. Halihazırda radyomuzda 48 farklı program yayınlanmaktadır. Enderun fm “en iyi tematik radyo” olmak üzere birçok ödülüne layık görüldü.

ENDERUN FM’de tek bir müzik türüne değil; tasavvuf, ezgi, sanat, türkü, müzik türlerinden seçkin eserlere yer verilmektedir.

Enderun Fm İletişim:http://www.enderunfm.com/

© 2015 - Canlı Müzik Radyo. İletişim kurmak için tıklayınız.

0.0767 saniyede yüklendi.