İHYA RADYO 1683 kez dinlendi

İHYA RADYO

Şu anda İHYA RADYO dinlemektesiniz.

Kategori: DINI

İHYA RADYO

Allah ve Peygamberi’ne olan derin sevgiyle, 1 Nisan 1994’te “Hak ve Hakikati Anlatmak” uğrunda yayın hayatına başlayan İhya Radyo, bu güzel serüvenini hala yaşatmaktadır.
Sohbetler köşemizdeki “Rahmet Yağmuru” programımız pek çok soru ve sorunların devası olmuş ve olmayada devam etmektedir. “Gaziantep’in Sesi Güneydoğunun Yükselişi” parolasıyla başarı zirvelerini yakalamaya çalıştık, bu konudaki başarımızı dinleyenlerimize ve bizlere emek veren gönüllülerimize borçluyuz. “İhya radyo Haktan Halka Rahmettir” sloganıyla, Hakkı Hak olarak bildirme azmi içinde olduk.

Halkımızın duası ve şevki gücümüze güç kattı. “Güzel Ahlâkı” yozlaştırılan ahlâk sistemine karşı tebliği görev bildik. İyilik ve güzelliği sergilemek kötü ve fena şeyleri yok etme gayretiyle yayın programlarımızı gündeme taşıdık.

Fahşa konular, çıplaklık içeren mevzular, içki kumar ve fuhuş gibi son derece ahlakdışı olaylar ve magazin programları hiçbir zaman radyomuzun yayınlarında yer alamaz ve almamıştır. Halkımıza hizmeti nimet bilerek her zaman iyilikten yardımseverlikten güzellikten yana olduk. Bütün bu özelliklerimiz dinleyenlerimizle paylaştığımız ortak noktalardır. Her insanın gerçek ve esas kaynağa koştuğuna şahit olduk.
20 Yıl gibi bir zamanda, yanıbaşınızdaki öğretmeniniz, kardeşiniz, doğruyu söyleyen dostunuz olduk. Bu kocaman zaman dilimi içerisinde madden ve manen çok yıpranmamıza rağmen yolumuzdan ve çizgimizden ödün vermedik. Kimi zaman yayınlarımıza laf atanlar, kimi zaman üzerimize iftira atanlar hiç tükenmedi tükenmiyor. Haklı haksız her eleştiri bizi daha çok azimlendirdi. İmtihanlarla ve çileyle dolu 20 yıl…

Allah Cümlemizden Razı Olsun…

İhya Radyo İletişim: http://www.radyoihya.com/

© 2015 - Canlı Müzik Radyo. İletişim kurmak için tıklayınız.

0.0635 saniyede yüklendi.