RADYO MEHTAP 1912 kez dinlendi

RADYO MEHTAP

Şu anda RADYO MEHTAP dinlemektesiniz.

Kategori: DINI

RADYO MEHTAP

Radyo Mehtap,93.5 frekansından İstanbulda yayın yapmakta olup, Din ve Tasavvuf konularına dair programlar yapmaktadır.Diğer illere ait frekansları merak ediyorsanız burayı ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.Radyo Mehtap’ı online olarak dinlemek ve takip etmekse isteğiniz,radyo dinleme sitemizin radyo mehtap sayfasını sizler için ayırdık.
Hz. Mevlana’nın dediği gibi “dün dünde kaldı cancığazım; bugün yeni şeyler söylemek lazım”. Radyo Mehtap hiç eskimeyen bir yeniyi söz sultanının beyanlarıyla dinleyicisine sunuyor.
Fethullah Gülen Hocaefendi’nin elli yıldan beri farklı mekânlarda seslendirdiği hakikatler, semavi tayfların renkleriyle bezeli olarak, toz tutmuş sinelerimize, örümcek bağlamış aklımıza, parlaklığını yitirmiş kalplerimize hayat üflüyor; yıkılmış, yerle bir olmuş ruhumuzun heykeli yeniden ikame edelim diye bize kalbin zümrüt tepelerinde yürüme usullerini öğretiyor, hoşgörü ve diyalog zemininde sinelerimizi herkese açmanın yollarını gösteriyor.

Radyo Mehtap “gönül dünyamızın sesi” olmaya, gönlümüzü, aklımızı idrakimizi izanımızı ve diğer latifelerimizi besleyen bir “dua insanının” soluklarıyla devam ediyor.

İLETİŞİM ADRESİ BULUNMAMAKTADIR.

© 2015 - Canlı Müzik Radyo. İletişim kurmak için tıklayınız.

0.0506 saniyede yüklendi.