Radyo Flash Giresun 1554 kez dinlendi

Radyo Flash Giresun

Şu anda Radyo Flash Giresun dinlemektesiniz.

Kategori: KARMA

Etiketler

radyo flash giresun

RADYO FLASH 
   Karadeniz Radyo Flash, 1992 yılında kurulmuş Fm bandı 106 mhz den Giresun Merkezli yayın yapan, Karadeniz Bölgesi’nin ilk özel radyo istasyonudur.
Kurulduğu günden bu güne kadar Karadeniz de kaliteli müzik, objektif ve tarafsız yayınları ile  kalitesinden  asla ödün vermeyen radyo istasyonlarındandır.
Radyo Flash dinleyici sayısını hızla arttırmış ve bugün karasal link sistemi ile yaklaşık 1 milyon kişiyi aşkın dinleyicisi ile Karadeniz’e, İnternet ortamından tüm dünyaya sesini duyurabilen bir yapıya sahip olmuştur.
Sürekli gelişen teknolojiyi takip eden ve bünyesinde barındıran bir kuruluş olarak Karadenizin parlayan yıldızı olmuştur.
   Dün olduğu gibi bugünde Radyo Flash Giresun’dan tüm dünyaya ışığını ve sesini duyurmaya devam edecek. Siz değerli dinleyicilerimize sonsuz teşekkürler.
 Karadeniz Radyo Flash kurulduğu günden bugüne kadar her zaman zirvede olmayı başardı. Gerek yayıncılık anlayışı gerek teknik donanımı ile her zaman lider olmayı bildi. Bu sayede müşterilerimizin hep ilk tercihi olduk.

Radyo Flas İletişim : http://www.radyoflash.com.tr/

© 2015 - Canlı Müzik Radyo. İletişim kurmak için tıklayınız.

0.0801 saniyede yüklendi.