Trabzon Radyo 2098 kez dinlendi

Trabzon Radyo

Şu anda Trabzon Radyo dinlemektesiniz.

Kategori: KARMA

Etiketler

trabzon radyo

TRABZON RADYO 
1 Haziran 1992 yılında Sahıl Fm olarak Trabzonda yayın hayatına başlayan kurumumuz 2001 yılında Trabzon Tv ile beraber Bahadır Şirketler Gurubu bünyesine alınmış ve yeniden yapılanarak bölgenin en güçlü radyosu konumuna gelmiştir. Bu yıldan itibaren yeni yayıncılar ve yeni yayın içeriğiyle hızla yukarılara doğru tırmanmış ve TRT nin 2005 yılında Karadeniz Bölgesinde yaptığı ankette Radyo Sahil Ulusal Radyolar arasında en çok dinlenen 20. radyo olurken Trabzon daki radyolar arasın da da 1. sırada yer almıştır.Ayrıca Erboy İletişim Bilgisayar Hizmetlerinin 2006 yılı değerlendirmesinde Trabzon’un en çok SMS (mesaj) alan radyosu seçilip plaket verilmiştir. KTÜ İşletme ve Ekonomi Kulübünün 2006-2007 -2008 yıllarında yapmış olduğu yılın en iyileri anketin de üst üste 3 yıl Trabzon un en çok dinlenen radyosu seçilerek ödüle layık görülmüştür. Şuan da da 12 kişilik güçlü kadrosuyla spordan siyasete, sağlıktan müziğe, haberden eğlenceye kadar bir çok alanda yaptığı yayınlarla bölgede hala zirvede bulunmaktadır.
Trabzon Radyo yapılan yayınlarla her kesime hitap etmeyi ilke edinen kurumumuz bu konuda başarılı olmuş ve yukarıda da belirtildiği gibi çeşitli kuruluşların yapmış olduğu bir çok anketde, Trabzon da en çok dinlenen radyo olarak hep zirvede yerini almıştır. Ve hala en çok dinlenen radyo olma özelliğini sürdürmektedir
Fm Bandı Çıkış Frekansımız : 91.00 Mhz
Yayın Alanımız : Trabzon Boztepede Bulunan 1000Watt lık vericimizle yayınlarımızı Trabzon, Rize, Giresun’un ve Artvin’in bazı yerlerine ulaştırmaktayız.
Yayın Tarzımız : Her çeşit müziğe yer veren kurumumuz % 40 Pop,Rock,Yabancı Müzik , % 30 Yöresel, % 30 Türk Halk,Türk Sanat, Fantezi, ve Özgün müzik yayını yapmaktadır.
Trabzon Radyo İletişim: http://www.trabzonradyo.com

 

© 2015 - Canlı Müzik Radyo. İletişim kurmak için tıklayınız.

0.0369 saniyede yüklendi.