Işık FM Dinle Elazığ 2916 kez dinlendi

Işık FM Dinle Elazığ

Şu anda Işık FM Dinle Elazığ dinlemektesiniz.

Kategori: KARMA

Etiketler

işık fm dinle elazığ

IŞIK FM 
Işık Fm, 1993 yılında yayın yaşamına ilk adımını atmış ve hızlı bir şekilde yukarılara doğru tırmanmıştır. Radyo kanalı Doğu ve Güneydoğuanadolu’da en sevilen ve en çok dinlenilen radyo kanalları arasındadır. Radyo kanalı daima özverili personel ve özverili dinleyici konuşunda şanslı olmuştur. Radyo kanalının yukarı sıralara tırmanmasında bu büyük bir rol olmuştur.
Radyo kanalı yayın akışını sosyal içerikli ve müzik ağırlıklı olarak yapmaktadır. Radyo dinleyenlerine ise arabesk fantazi şarkıları, yöresel halk türküleri ve yer yer slow şarkıları dinlettirmektedir. Geniş bir dinleyiciye hitap eden Işık Fm sorumluluğunun bilincinde olan ve bu doğrultuda hareket eden bir radyo kanalıdır. Her geçen gün daha dinamik, yenilikçi ve reklam pazarından daha fazla pay edinmek için üstün bir performans sergileyen radyo kanalını sitemiz cankimuzikradyo.com üzerinden online olarak dinleyebilirsiniz.
97.3 frekansını takip ederek, Elazığ ili ve çevrelerinde radyo kanalını canlı olarak dinleyebilirsiniz. İnternet üzerinden evlerinde ve bulundukları heralan üzerinden dinlemek isteyen dinleyicilerimiz ise bizleri takip edebilirler.
İLETİŞİM ADRESİ BULUNMAMAKTADIR.

 

© 2015 - Canlı Müzik Radyo. İletişim kurmak için tıklayınız.

0.0560 saniyede yüklendi.