Evrensel FM Isparta 1586 kez dinlendi

Evrensel FM Isparta

Şu anda Evrensel FM Isparta dinlemektesiniz.

Kategori: KARMA

Etiketler

evrensel fm isparta

EVRENSEL FM ISPARTA
Evrensel Fm, 1993 yılından bu yana yayın yapan bir radyo kanalıdır. Evrensel Radyo, Türkçe arabesk ve Türkçe fantezi tarzda yayınları ile dikkat çekmektedir. Kanal, Isparta ili üzerinden 96.6 Mhz yayın frekansı ile bölgesel yayınlar yapmaktadır. Ulusal yayın olanağı bulunmayan Evrensel Radyo, sadece bölgesel olarak faaliyet göstermektedir.
Arabesk ve fantezi tarzda müziğe dair sınırsız müzik eserini, aralıksız yayınlar ile sunan Isparta’nın radyosu, en sevilen ve en çok tercih edilen özgün parçaları dinleyenlerine ulaştırmayı başarıyor. Günden güne büyüyen radyo kanalı, tarafsız yayıncılık anlayışı güden bir politika izliyor.
İnternet teknolojisinin artık çok faal bir şekilde kullanıldığı günümüzde her sektörde olduğu gibi radyoculuk sektöründe de köklü ve modern değişiklikler olmuştur. İnternet ile hayatımıza giren online radyoculuk pek çok radyo kanalına masrafsız ve zahmetsiz ulus ötesi yayın olanakları sunmuştur. Radyoculukta esas olan yayın frekansı edinme zorunluluğu internet teknolojisi ile zorunluluktan çıkmış, radyoculuğun sesini uluslararası alana taşımıştır.
Bu bağlamda özellikle yerel radyocuklukta yer eden kanallar, ulusal alanda etkin olma çabalarını yayın frekansı sahibi olarak değil, internet radyoculuğunda etkin rol oynarak gerçekleştirmeyi başarabilmişlerdir. Bunun yanında sadece ulusal alanda değil, evrensel alanda ses duyurma olanağı bulmuşlardır.
Arabesk ve fantezi tarzda yayınlar yapan tüm kanallarda olduğu gibi Evrensel Fm’da da sınırlı bir yayın ağı ile sınırlı bir dinleyici kitlesine hitap etme sorunsalı intetnet radyoculuğu sayesinde bir nebze olsun hafiflemiş ve alan sınırlaması olmadan fantezi ve arabesk müzik dinlemeyi seven daha geniş kitlelere ulaşmayı başarabilmiştir.
Canlı radyo dinleme olanağı sayesinde Isparta’nın bu çok sevilen radyo kanalına yerel alandan 96.6 Mhz yayın frekansı ile erişebilirsiniz. Isparta ili ve çevresinden erişme imkanınız bulunmuyor ise de sınırsız müziğe, internet ağı sayesinde sitemiz vasıtası ile abone olabilirsiniz. Aynı türde şarkılar çalan bir başka radyo kanalı ise “Türkü Radyo“‘dur. Keyifli dinlemeler.
Evrensel FM Isparta İletişim: http://www.evrensel32.com/

 

© 2015 - Canlı Müzik Radyo. İletişim kurmak için tıklayınız.

0.0645 saniyede yüklendi.