ERT fm Elazığ 2713 kez dinlendi

ERT fm Elazığ

Şu anda ERT fm Elazığ dinlemektesiniz.

Kategori: KARMA

Etiketler

ert fm elazığ

ERT FM ELAZIĞ 
10 Haziran 2004’de 96.8 Mhz’den,dinleyicileriyle buluşan ERT FM amaç olarak; Kaliteli Müzik, Kaliteli Program ve Kaliteli Yayın akışı ile yola çıkmış,Elazığda faaliyet gösteren radyolar arasında birçok ilke imza atmıştır. 
2008 Yılında RTÜK’ün düzenlemiş olduğu Doğru ve Düzgün Türkçe Kullanım Yarışmasında Müzik Eğlence Kategorisinde 1.lik alarak Elazığ’da bir ilke atmıştır.
Ert Fm teknik olarakta kendini geliştirmiş ve teknik anlamda Türkiyede sayılı radyolardan biridir. Ert fm yayın akışı olarak mozaik bir tarza sahip olup,çalınan parçalar müzik direktörleri tarafından özenle seçilmektedir.ERT FM;RATEM Üyesi Radyolardan olup İlimizde Telif Hakkı Ödeyen Radyolardan biridir.Link Sistemi Üzerinden yayın yapmakta olan ERT FM Şehrimizin Her tarafından sorunsuz bir şekilde dinlenebilmektedir.
www.ertfm.com sitesi ve www.canlimuzikradyo.com üzerindende tüm dünyada internet üzerinden dinlenebilmektedir.
2013 Yılında RTÜK’ün açmış olduğu Yerel Tv İhalesinde ERT TV olarak yayın lisansı almaya hak kazanmış olup RTÜK’ün vereceği lisansla birlikte ERT TV’ de yayın hayatına başlayacaktır.
2007 Yılında EKSPRES Radyo Tv Yapım ve Yayıncılık A.Ş’de Şirket yetkilileri tarafından satın alınmış ve 2013 Yılı itibariyle ERT FM’in kardeş Radyosu KENT FM’de yayına Arabesk yayın tarzı olarak yayına başlamıştır.
Yine RTÜK’ün açmış olduğu yerel Tv İhalesinde ELAZIĞ TÜRK TV olarak yayın lisansı almaya hak kazanmış olup RTÜK’ün vereceği lisansla birlikte yayın hayatına başlayacaktır.
Ert Fm Elazığ İletişim: http://www.ertfm.com/

 

© 2015 - Canlı Müzik Radyo. İletişim kurmak için tıklayınız.

0.0649 saniyede yüklendi.