MORAL FM 2612 kez dinlendi

MORAL FM

Şu anda MORAL FM dinlemektesiniz.

Kategori: DINI

MORAL FM

Moral FM,İstanbul 105.0 frekansından dini içerikli yayınlar yapmaktadır.Sohbetler ve kimi zamanda ilahilerin bulunduğu Moral FM buradan canlı olarak online dinlenebilmektedir.Moral fm geçmişe dayanan radyoculuk serüvenine devam ediyor.Sizlerde Moral FM dinlemek isterseniz Radyo dinleme sitemizi kullanarak bunu yapabilirsiniz.
Moral FM, 1993 senesinden bu yana yayın hayatına devam eden, Türkiye’nin ilk özel “haber – yorum, tematik ve kültürel” yayıncılık yapan ulusal radyosudur.
Moral FM, sahasında uzman radyo programcılarıyla gerçekleştirdiği 24 saat kesintisiz yayınını, karasal olarak Türkiye’nin % 85’ine, uydu üzerinden Asya, Avrupa ve Afrika kıtalarına, internet üzerinden de tüm dünyaya ulaştırmaktadır.
Moral FM, 2004 senesinden beri çeşitli üç aylık dönemlerde Radyo İzleme Araştırma Kurumu’nun (RİAK) verilerine göre; Türkiye’de Haber – Tematik yayın yapan radyolar arasında en çok dinlenen, yayın merkezi olan İstanbul’da ise Haber-Tematik ve Karma yayıncılık yapan radyolar içerisinde en çok tercih edilen radyo olmuştur.

Moral Fm İletişim: http://www.moralfm.com.tr/

© 2015 - Canlı Müzik Radyo. İletişim kurmak için tıklayınız.

0.1024 saniyede yüklendi.