GÖZYAŞI FM 1748 kez dinlendi

GÖZYAŞI FM

Şu anda GÖZYAŞI FM dinlemektesiniz.

Kategori: DINI

GÖZYAŞI FM

16.8.1995' de Kurulan Değişim Radyo ve Televizyon A.Ş ilk yayına Değişim FM olarak başladı. 20.03.1996' da Haşim Akten abimizin Değişim Radyo TV A.Ş'yi satın alması ile 24 Mart 1996'da Radyo Değişim ismini Gözyaşı FM olarak değiştirdi.
 
24 Mart 1996 yılında yayın hayatına başlayan  Gözyaşı fm, 102.9 frekansından hala yayın yapmaya devam etmekte olan Gözyaşı fm istikrarlı çizgisi araştırmacı yayın politikası, milli ve manevi değerleri samimiyet esası dahilinde ön plana çıkarma çabası ve geniş yayın alanı ve Konyamızın radyosu olma hakkını kazanmış bir söz ve müzik radyosudur. 20 Mayıs 2011'de Hasan Mavi'nin Değişim Radyo TV A.Ş'yi satın alması ile Konya Gözyaşı FM olarak yayın hayatına devam etmekte.
 
Misyon ve Vizyonumuz...
 
 
Acizliğimizle kapını çalıyoruz Ya Rabbi.
 
Fakirliğimize ancak sonsuz zenginliğin merhem, ihtiyaçlarımız gökteki yıldızlar kadar. Her nefeste iki kere muhtacız sana Allah'ım.
 
Var ettiğin kainatın içinde, nokta kadar yer işgal etmezken kainatı keşfedecek yürek sundun bizlere, yüreğimizden dergahına yollar açtın. En gizli sırlarımız sana aşikarken, " Settar" ismini gönderdin imdadımıza, örttün ayıplarımızı karşılık beklemeden bir sen bildin Allah'ım.
 
Seni anmaktan bizleri gafil kılma, zikrinle dolsun ve Iman Nuru yayılsın bizi dinleyelenlere.
 
Senin için davamız; seni anlatmak Allah'ım, önceden yaptıklarımızı ve sonraya bıraktıklarımızı, aleni yaptıklarımızı ve gizli yaptıklarımızı bağışla. İleriye götüren de sensin, geri bırakanda sensin Allah'ım.
 
Sevgi Söz Değil Özdür
 
Sevgi Kağıda, Web Sitesine Yazılmaz; Kalbe Kazınır.
 
Sevgi Var ya da Yoktur. Sevgi Akılla Değil;
 
Kalpten Kavranan ve Yaşanan Bir Güzelliktir.
 
Allah ve Rasulunun sevgisi: Üzüntünün ilacı, mutluluğun mayasıdır.
 
Allah ve Rasulullah'ın sevgisiyle olun daima...

Gözyaşı Fm İletişim: http://www.konyagozyasifm.com/

© 2015 - Canlı Müzik Radyo. İletişim kurmak için tıklayınız.

0.0474 saniyede yüklendi.