ULUDAĞ FM 2391 kez dinlendi

ULUDAĞ FM

Şu anda ULUDAĞ FM dinlemektesiniz.

Kategori: SANAT

ULUDAĞ FM

Musiki her zaman için en başta gelen halk eğlencesidir. Şehir Kültürünün de ayrılmaz bir parçasıdır. Bu Musikiyi gerçekten sevenler inceliklerine vararak dinlerler, anlayarak severler.

Bursa, Türk musikisini birebir yaşayan kentimiz. Yıların içinden gelen dost meclisi gezekleri, Musiki dernekleri, Belediye konservatuarları gibi kuruluşlar bir çok değerli saz ve ses sanatçımızı, bestekarlarımızı musiki dünyamıza kazandırmıştır.

Günümüzde de canlılık tüm hızıyla devam etmektedir. Yerel Yönetimlerin ve meslek kuruluşlarının, belediye konservatuarı ve Devlet Klasik Türk Müziği korolarının konserleri ilgiyle izlenmekte kalitesini ispat etmiş konuk sanatçılarımızla ve şeflerimizle ivme kazanmaktadır.
Böylesine bir potansiyele sahip Bursa’mızın bir de Türk Sanat Müziği radyosu olmalıydı. Yıllar içinde dinleyici profilini ve sayısını artırarak günümüzde en çok dinlenen lokal radyolardan biri oldu.

Kaliteye önem veren ciddi yayıncılık anlayışıyla fark yaratan ULUDAĞ FM Bursa ve çevresinde olduğu kadar Çin’den Amerika’ya kadar tüm dünyada, Paris’ten Londra’ya önemli başkentlerde Türklerin olduğu her yerde ilgiyle dinlenmekte, memleket hasretini dindirmekteyiz.
Yurt içinde de bir çok şehrimizden internet üzerinden dinlenmekteyiz. Her geçen gün gelişen arşivimiz ve repertuvarımızla Türkiye’de yayın yapan Türk Müziği radyoları arasında fark yaratıyoruz.

Yirmi beş, Otuz yıldır Türk Musikisi dünyasında bir boşluk duygusu vardı. Bu boşluğu daha çok hissedenlere göre, bu musiki ilgi görmüyordu artık. Hatta kimilerine göre Türk Musikisi çoktan ölmüştü.

Böyle olmadığını nitelikli yayıncılık anlayışımızla gördük. Dinleyicilerimiz ULUDAĞ FM’i Bursa’nın bir numaralı radyosu yaptılar.
 

Uludağ Fm İletişim: http://www.uludagfm.com.tr/

© 2015 - Canlı Müzik Radyo. İletişim kurmak için tıklayınız.

0.0584 saniyede yüklendi.