Radyo Z 1690 kez dinlendi

Radyo Z

Şu anda Radyo Z dinlemektesiniz.

Kategori: KARMA

Etiketler

radyoz radyo z

RADYO Z
6 KASIM 1993 tarihinde yayın hayatına ZEYTİN FM olarak başlayan RADYO Z, 2002 şubat ayından itibaren ismini ve yayın prototipini değiştirerek kendisini yenileyerek yayın hayatına devam etme kararı almıştır. RADYO Z, bugüne kadar ZEYTİN FM olarak gerek izlediği kaliteli yayın politikası ve yayın gücüyle gerekse dış ilişkilerdeki istikrarı sayesinde, İstanbul’da şu anda yayında bulunan 139 radyo arasında ilk yirmideki yerini korumayı her zaman başarmıştır.
Bugün RADYO Z olarak hedefimiz ilk 10’larda yer almaktır. Bunun için gerekli olan altyapıya sahip olan RADYO Z, bu değişimi ile dinleyici profilini yaygınlaştırmayı hedeflemektedir. Frekansımızdaki değişimlede daha net dinlenme imkanına kavuşmuştur. Sahip olduğu stüdyoları, profesyonel ekibiyle ve çağdaş yönetim anlayışıyla güncelliğini her zaman korumaktadır. …
KAMUOYU ARAŞTIRMALARI GÖSTERMEKTEDİR Kİ İSTANBUL’UN BATI YAKASININ EN ESKİ VE EN İSTIKRARLI RADYOSU RADYO Z, BÖLGENİN TARTIŞMASIZ EN ÇOK DİNLENEN RADYOSUDUR VE VAZGEÇİLMEZİDİR…
RADYO Z teknik alt yapısıyla İstanbul’un tamamına ve Marmara bölgesinin belirli noktalarına istikrarlı bir şekilde yayınını sürdürmektedir. Bunun yanında teknik donanımı ile Türkiye’de faaliyet gösteren ulusal radyolar ile aynı seviyededir. Yayında bilgisayarlı otomasyon sistem kullanılmaktadır.
RADYO Z yayın tarzı olarak ağırlıklı Türkçe pop müzik,kısmi olarakta diğer müzik türlerine yer vermektedir. Radyo Televizyon Üst Kurulunun (RTÜK) ön gördüğü Sanatsal Programlar ,sağlık programları, Çocuk programları ve eğitim programları ile dinleyici potansiyelini gün geçtikçe arttırmaktadır.
Radyo Z İletişim: http://www.radyoz.net/

 

© 2015 - Canlı Müzik Radyo. İletişim kurmak için tıklayınız.

0.0546 saniyede yüklendi.