RADYO TRAFİK 1370 kez dinlendi

RADYO TRAFİK

Şu anda RADYO TRAFİK dinlemektesiniz.

Kategori: HABER

RADYO TRAFİK 

Saran Holding Şirketler Grubu bünyesinde yaklaşık iki yıl önce yayına başlayan 104.2 Radyo Trafik, 24 saat boyunca yollardan haberleri; kaza, arıza yapan araç, yol çalışması ya da aşırı yoğunluk bilgisini gönüllü muhabirleri ve dinleyenleriyle anında yayına taşıyor.
Sayıları 15 bini bulan ve ’u kadınlardan oluşan gönüllü muhabirler İstanbul’un dört bir yanından şahit oldukları her gelişmeyi radyoya bildiriyor. Radyonun kayıtlarında tüm bilgileri yer alan gönüllü muhabirler sadece yol durumu değil, çevresinde olan biteni de ihbar ediyor ve radyo yönetimi bu bilgileri ciddiyetle değerlendiriyor, yetkili birim ve kişileri harekete geçmeye çağırıyor. Açık bırakılan çukurlar, elektrik ve su kesintileri, zamanında toplanmayan çöpler, engellileri unutan belediyeler de radyonun ve gönüllü muhabirlerin gündeminde sürekli yer buluyor.

Trafiğin yoğun olduğu günlerde 1000’den fazla telefon bağlantısı kurulurken İstanbul’un yol durumu sabah ve akşam saatlerinde hiç ara vermeden, gün içersinde ve gece boyu da aralıklarla aktarılıyor. İstanbul trafiğinden her gün ortalama 30 kaza haberi veriliyor ve bunların üçte biri için ambulans ya da kurtarıcı gerekiyor.

Radyo Trafik İletişim: http://www.radyotrafik.com/

© 2015 - Canlı Müzik Radyo. İletişim kurmak için tıklayınız.

0.0328 saniyede yüklendi.