RADYO SHEMA 1861 kez dinlendi

RADYO SHEMA

Şu anda RADYO SHEMA dinlemektesiniz.

Kategori: YABANCI

RADYO SHEMA

Müziğin gücü, yadsınamaz. Müziğin etkisi ise tahmin edilenden daha fazladır... İyi müzik insanın içindeki güçleri harekete geçirir. İyi müzik yaşamı daha keyifli hale getirir. Müzik, insan yaşamında olumlu etkiler bırakır.

     Radio Shema, "iyi müzik" yayımlamak istiyor. İyi müzikle dinleyicilerine sevgiyi ve esenliği aktarmak istiyor. Bu amaçla yıllar boyu kılı kırk yararcasına büyük bir özen ve dikkatle, müzik parçaları seçiyor; siz dinleyicilerimiz için temiz ve esenlik veren tınıları zevkinize sunmaya çalışıyoruz. Var olduğumuz sürece bu huzur dolu ve kaliteli müziğin sürekliliğini sağlamak için çalışacağız.

     Hergün canlı olarak yayımladığımız haber ve diğer canlı yayın programlarımız ile bunun yanısıra internet yayınımızla da(mp3)artık daha zengin bir içeriğe sahibiz.Farkı müziklerle sizlere farklı tatlar sunmak istiyoruz.Aynı zamanda programlarımızla sizi farklı dünyalara taşımak istiyoruz.

     Radio Shema olarak çok önemli bir misyonumuzun olduğu kanısındayız.Renkliliğin,çok sesliliğin, farklı inanç ve düşüncelerin savunucusuyuz. Her yaş gurubundan,her kesimden insanların dinlemekten zevk aldıkları RadioShema sizin yaşamınıza da bir fark yaratacaktır...

Umarız Radio Shema'yı keşfetmek ve Radio Shema'da kalmak için sizin de yeterince nedeniniz vardır...
Bizler her daim burada, Fm 98'de sizleri bekliyor olacağız...

Radio Shema Genel Müdürü
Soner Tufan

     Radyomuzun tüm elemanlarının gece-gündüz, yaz-kış demeden “daha kaliteli, daha sağlıklı, daha net yayın” ilkesiyle durmaksızın çalışmalarının sırrı da burada. Çalışanlarımız aynı zamanda değerlerimizin gönüllü savunucularıdır.

     -Radio Shema, başka inançları, grupları ve düşünceleri olumsuz eleştiren, kınayan ya da saygısız bir üslup kullanan hiçbir programı, eseri ya da reklamı yayımlamaz...
     -Radio Shema, içeriği gerçeklikten uzak, abartılı yalan ya da yanlış beyanatlar içeren program ya da reklam da yayımlamaz.
     -Radio Shema’da doğrudan yada dolaylı olarak içki ve sigara kullanımına özendiren program ya da reklamlara izin verilmediği gibi bunların kullanıldığı mekanların yayımlanmasına da izin verilmez...
     -Radyo Shema, toplumun ahlakî yapısını ve sağlığını bozacak içerikte film, dergi vb. yayınların tanıtımını üstlenmeyeceği gibi yayınlarında da bunlardan uzak durulmasını savunur.
     -Radyo Shema, toplumun tüm bireylerine saygı duymayı kendine saygı duymakla eşit sayar.

Radyo Shema İletişim: http://www.radioshema.com/

© 2015 - Canlı Müzik Radyo. İletişim kurmak için tıklayınız.

0.0568 saniyede yüklendi.