KUŞADASI 105 FM 1806 kez dinlendi

KUŞADASI 105 FM

Şu anda KUŞADASI 105 FM dinlemektesiniz.

Kategori: YABANCI

KUŞADASI 105 FM

Kuşadası 105 Fm , Aydın üzerinden falliyet gösteren bir radyodur. Radyo kanalı 1992 yılında yayın hayatına başlamış ve o günden buyana istikrarlı bir şekilde yayın yapmıştır. Dinleyicisine Türkçe pop şarkılar çalan Kuşadası Fm, sadece internet üzerinden online bir şekilde hizmet vermektedir. Aydın’lıların büyük ilgi ile dinlediği radyo kanalı, Ege bölgesinin sevilen radyolarındandır.

İnternet üzerinden yayın yapması radyo kanalının geniş kitlelere hitap etmesini alıkoyamamıştır. Radyo köklü yapısı ve deneyimli çalışanları ve yöneticileri ile kemikleşmiş bir dinleyici kitlesi elde etmiştir. Uzun yıllardan buyana faliyet gösteren internet radyosunu bulmak gerçekten zordur. Bu zoru başaran ve herdaim kendini geliştiren Kuşadası 105 Fm, diğer radyo kanallarından farklı bir yapıya sahiptir.

Başarının tesadüf olmadığının altını çizen radyo, dinleyenlerine 24 saat aralıksız yayın yapmaya devam etmektedir. Aynı türde yayın yapan bir başka radyo kanalı ise Power Türk’dür. Power Türk adlı yazıya tıkladığınız takdirde bu başarılı radyo kanalınıda kesintisiz dinleyebilirsiniz.

İLETİŞİM ADRESİ BULUNMAMAKTADIR

 

© 2015 - Canlı Müzik Radyo. İletişim kurmak için tıklayınız.

0.0265 saniyede yüklendi.