RADYO HACETTEPE 1773 kez dinlendi

RADYO HACETTEPE

Şu anda RADYO HACETTEPE dinlemektesiniz.

Kategori: KLASIK

Etiketler

radyo hacettepe

RADYO HACETTEPE

Yayın hayatına 2000 yılında, 87.7 frekansından ‘Bilim, kültür ve sanatta yeni bir soluk’  sloganıyla başlayan radyomuz sesini 7gün 24 saat tüm Ankara'ya ulaştırıyor. Diğer yandan internet üzerinden (http://radyo.hacettepe.edu.tr) adresinden de tüm dünyada dinlenme olanağına sahip.

’Genç,Yaratıcı,Dinamik Radyo’ sloganımızla ve titizlikle seçilmiş, kendi bünyemizde yetiştirdiğimiz her biri konusunda uzman olan genç  kadromuzla kaliteli, tarafsız ve doğru yayıncılık ilkesini savunuyoruz.

Müziğin gerçek anlam ve niteliğini taşıyan eserlere yer verdiğimiz yayın akışımızı kesintisiz müzik adı altında  % 70 rock müzik   pop müzik oluşturmaktadır.Bunun yanı sıra kültür-sanat , teknoloji ve sağlık konuları başta olmak üzere güncel konuları da içeren ve geniş bir yelpazeye yayılan bir yayın kuşağına sahibiz.

Müzik kuşağı dahilindeki programlarımızın titizlikle hazırlanmış olması bizi diğer emsallerimizden ayrıcalıklı kılmaktadır. Bu bağlamda müzik yayınımızın oransal olarak dağılımını şu şeklide özetleyebiliriz:

1)%70 rock müzik 
2) pop müzik 
3) klasik müzik 
4) caz 

Ayrıca unutulmayan klasikler (50'ler,60'lar ve 70'ler),tango,blues,ska ve müziğe damgasını vurmuş efsane isimlerin konu alındığı programlarımızda akışımız içinde yer almaktadır.

87.7 Radyo Hacettepe'de haber kuşaklarımız ise 08:00 ,09:00 ,10:00 ,11:00, 12:00, 14:00, 16:00 ve 18:00 saatlerinde yer alıyor.08:00, 14.00 ve 18.00 daki bültenlerimiz geniş kapsamlı ana haber bültenleridir.

Nihal Kanık’ın hazırlayıp sunduğu haber yayınımızda taze habercilik anlayışıyla, gündemdeki olayları ilgi çekici, doğru ve tarafsız bir şekilde dinleyiciye ulaştırmayı hedefliyoruz. Sadelikten uzak, kafa karıştıran ve kesinliği henüz doğrulanmamış haberlere yayın kuşağımızda yer vermemeyi tercih ediyoruz.


Sahip olduğumuz ilkelerimiz ve sürekli kendini geliştiren ekibimiz  sayesinde günden güne daha da geniş bir dinleyici kitlesinin nabzını tutma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz... 

Radyo Hacette İletişim:http://radyo.hacettepe.edu.tr/

© 2015 - Canlı Müzik Radyo. İletişim kurmak için tıklayınız.

0.0310 saniyede yüklendi.