RADYO BESK 1836 kez dinlendi

RADYO BESK

Şu anda RADYO BESK dinlemektesiniz.

Kategori: ARABESK

RADYO BESK 

(TARZIMIZ FARKIMIZ FARKIMIZ İSE TARZIMIZDIR. FARKIMIZI FARK YAPAN BİZİM ÖZEL OLMAMIZDIR)
Giresun’da, Radyo Besk 1999 yılında kurulmuş Giresunun ilk özel arabesk fantezi damar radyosudur. Fm bandı 93.30 mHz den Giresun merkezden yayın yapan bir kuruluştur.
Radyo Besk Yayın Ağı Giresun--Kesap-Espiye-Tirebolu- Görele, Bulancak-Piraziz Gülyalı Ve Ordu merkezine kadar kapsamaktadır.
Kurulduğu günden bu güne kadar Karadeniz de Arabesk ağırlıklı olarak kaliteli müzik, objektif ve tarafsız yayınları ile kalitesinden asla ödün vermeyen radyo istasyonudur.
Radyo Besk dinleyici sayısını hızla arttırmış ve bugün Digital l link sistemi ile yaklaşık 1.000 bin kişiyi aşkın dinleyicisi ile Karadeniz'e, İnternet ortamından tüm dünyaya sesini duyurabilen bir yapıya sahip olmuştur. Sürekli gelişen teknolojiyi takip eden ve bünyesinde barındıran bir kuruluş olarak Karadenizin parlayan yıldızı olmuştur.
Hastasıyız Dede Jınglesi ile Dinleyici Kitlesini 3’e katlamıştır .ardından hızını kesmeden Yürübe Allahına Kurbanım Jınglesi İle 3’e katladığı dinleyici sayısını 4’e katlamıştır. Hemen ardından ise ( Biz bu işte çekirdekten Yetiştik ve en iyi arabesk’i biz çalarız Misyonuyla 4’e katladığı dinleyisi sayısını 7 ‘a katlamıştır.Giresunda bir ilki yaparak (Sessiz Dj) ile istek saatini ilk Radyo Besk Başlatmıştır. 7’e katladığı Dinleyici Sayısını 10’a katlayarak istek saatinde Giresunda ilki Yaşamıştır. İnternetten ise günlük dinleyici sayısını 400’lerden 1200’lere Çıkarmıştır ve aylık siteye giriş çıkış yapanların sayısını ise aylık 10.000’ lere ulaştırmıştır. ( BİZİM İÇİN ÖNEMLİ OLAN İNTERNET SİTESİNİN GÜZELLİĞİ DEĞİL DÜNYANIN BİZE ULAŞABİLECEK BİR YOL BULMASIDIR.)
Radyo Besk Giresun ve Karadeniz sanatçılarına çok önem veriyor . Bunuda çalmış oladuğu şarkılarla ispatlıyor.Radyo Besk Yine giresunda bir ilk yaparak internet yayınını tüm cep telefonlarına taşıyarak dinleyicisine cep telefonu ile ulaşmayı başarmıştır. Ve herkes Radyo Besk’i tüm marka cep telefonlarıyla internetten dinlemeye başlamıştır.Yine Radyo Besk Giresunda Bir İlki Başararak Hepimizin Tanıdığı Bildiği Ünlü Sanatçıları Radyoya Konuk Almıştır Bunlardan Bazılarını Sayacak Olursak;
ARİF SUSAM, AHMET SELÇUK İLKAN,AZER BÜLBÜL, METİN IŞIK, ETKİN,BAHA, GÖKHAN TÜRKMEN,HÜNER ÇOŞKUNER ANKARALI NAMIK,ZEYNEP BAŞKAN,ENVER YILMAZ,SELAHATTİN ÖZDEMİR, MURAT İNCE,BURHAN ÇAÇAN, NECDET KAYA,NEJAT ALP,MERSİNLİ İSMAİL,KADİR TAPUCU,GÜLNAZ,SERKAN YAKAN
Dün olduğu gibi bugünde Radyo Besk Giresun'dan tüm dünyaya ışığını ve sesini duyurmaya devam edecek. Siz değerli dinleyicilerimize sonsuz teşekkürler.
Niçin Radyo Besk :
Bu sorunun bir çok cevabı var.
Radyo Besk kurulduğu günden bugüne kadar her zaman zirvede olmayı başardı. Gerek yayıncılık anlayışı gerek teknik donanımı ile her zaman lider olmayı bildi. Bu sayede müşterilerimizin hep ilk tercihi olduk.
Karadenizde 800 Wat digital Verici - Link sistemine sahibiz.
Digital Stereo ses kalitesi sunuyoruz.
Full bilgisayar kontrollü sistemimizle istenilen saat,dakika ve saniyede reklem spotlarınızı yayınlıyoruz.
İnternetten tüm dünyaya sesimizi duyuruyoruz.
24 saat kesintiiz yayın yapıyoruz.
En son teknolojiyi takip ediyor, dinleyicilerimize kusursuz ses kalitesini ulaştırıyoruz.
Hiçbir zaman taraflı ve yanlı bir yayın yapmıyoruz. Telif haklarına saygı duyuyor ve somut adımlar atıyoruz.
Radyomuzda çalan her eserin Telif Hakkını ödüyoruz.
Hak ve özgürlüklere saygılı, bilgi ve tecrübeyi yansıtan programlar ile yayın kalitesi yüksek yayıncılık ilkesini yaşatıyoruz.
Taklit etmiyoruz, taklit edilmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

İşte bunun içindir ki HIZLI, DOĞRU ve GÜVENİLİR yayıncılığı ile Radyo Besk dinleyicilerinin ve müşterilerinin ilk tercihi olmuştur. 

Radyo Besk İletişim: http://www.beskfm.com/

© 2015 - Canlı Müzik Radyo. İletişim kurmak için tıklayınız.

0.0771 saniyede yüklendi.