Mavi Radyo Eskişehir 1792 kez dinlendi

Mavi Radyo Eskişehir

Şu anda Mavi Radyo Eskişehir dinlemektesiniz.

Etiketler

mavi radyo eskişehir

MAVİ RADYO ESKİŞEHİR 
89.9 Mhz frekansından yayın yapan MAVİ RADYO’nun yayın politikası; Alışılmış Radyoculuk anlayışının tam aksine, Radyonun sadece Müzik kutusu olmaktan çok toplumu ilgilendiren, Sosyal, Kültürel ve Aktüel programları, Haber Bültenleri ve İnteraktif etkinlikleriyle toplumun nabzını tutmayı hedeflemektedir.
MAVİ RADYO; “KENDİNİ TANITAMAYAN TANITIM UZMANI OLAMAZ.” ilkesiyle hareket etmektedir.Kendi kurumsal reklamını en iyi şekilde yapan ve dolayısıyla sürekli gündemde kalan MAVİ RADYO, Açık Hava Reklamı (Flama Bilboard, Duvar, Megaliht, Clp ve Tramway Durakları ), Gazetelerin ön sayfalarında ve eklerinde, Dergi ve mecmualarda TV lerde KENDİ TANITIMINI yapmaktadır.Tabii ki GÖZ ÖNÜNDE OLMANIN DİNLEYİCİYE  ULAŞMAK  AÇISINDAN CİDDİ BİR AVANTAJI VARDIR.
MAVİ RADYO 1000  watt  ( 1 kw ) verici gücüne sahiptir .Radyolink sistemiyle şehrin tamamına, civar ilçe ve köylere ulaşması kolay olan SULUKARAAGAÇ mevkiinde verici ekipmanları konuşlandırılmıştır.
MAVİ RADYO da haber sabah saat 08:00 de yerel ve ulusal gazetelerin Manşet Turu ile ve değerli bir gazetecinin ( köşe yazarının ) şehrin gündemiyle ilgili sunumuyla başlar.
Ayrıca gün içinde 11:00 – 12:00 – 13:00 – 14:00 – 15:00 – 16:00 – 17:00 – 18:00 – 23:00 – 01:00 olmak üzere 10 kez Haber Bülteni yayınlanır.
Gerektiğinde FLASH HABER başlığıyla gelişen olaydan dinleyiciyi anı anına bilgilendirme yine MAVİ RADYO yu diğer Radyolardan ayıran bir başka noktadır.
MAVİ RADYO şehrimizde ANADOLU AJANSI ( A.A.) ile resmi anlaşmalı Tek Radyodur. 
SPOR HABERLERİ SPONSORLUĞU
MAVİ RADYO da Haber Bülteni sonunda 3 ile 4 arasında değişen Spor Haberi yayınlanır.Genelde yerel yani Eskişehirspor ile ilgili haberler olarak hazırlanır.Yine Haber Bülteni gibi günde 10 kez yayınlanır.Başında ve sonunda sunar / sundu olarak yayınlanır
HAVA DURUMU SPONSORLUĞU
Yine Haber Bülteni sonunda günde 10 kez yayınlanır.Hava durumu Meteoroloji Bölge Müdürlüğü tarafından gönderilen bilgiler doğrultusunda yayınlanır.
MİSYONUMUZ
MAVİ RADYO program yapımcıları ve sunucuları en az 10 yıllık bir deneyime sahiptirler.MAVİ RADYO da görev yapan radyo programcıları yetkili kurumlardan altyapı eksikliklerini tamamlamışlardır.MAVİ RADYO programcıları diksiyon eğitimi, sunuculuk; prodüksiyon görevlileri ise gerekli paket programları ve bilgisayar üzerine eğitim almışlardır.MAVİ RADYO reklam ve ses seslendirmeleri ise ulusal ajanslar tarafından profesyonel castlarla yapılmaktadır.Bu açıdan MAVİ RADYO da ki programlara Eskişehir in köklü firmaları sponsor olmaktadır.
            Sabah 07:00 den gece 00:00 a kadar ki programlarımız sponsor firma katkılarıyla yapılmaktadır.Sponsor programlar özel paket veya canlı olarak programcı tarafından sunulmak üzere 2 kategoride hazırlanıp yayınlanmaktadır.  
Mavi Radyo Eskişehir İletişim: http://www.eskisehirmaviradyo.com/

 

© 2015 - Canlı Müzik Radyo. İletişim kurmak için tıklayınız.

0.0334 saniyede yüklendi.