TRABZON RADYO AKTİF 1486 kez dinlendi

TRABZON RADYO AKTİF

Şu anda TRABZON RADYO AKTİF dinlemektesiniz.

Kategori: POP

Radyo Aktif, 12 Şubat 1994’ den bu güne, 24 saat aralıksız yayın yapmaktadır. Çağdaş, tarafsız ve etki altında kalmadan yayın hayatını sürdürürken, yerel olmanın olumlu avantajlarını kullanarak dinleyicilerine ve reklam veren kuruluşlara hep daha iyiyi, daha güzeli sunmaya devam ediyor. 
Radyo Aktif, tam otomasyonlu yayın yapmaktadır. İnternet yayınımız 2001 yılı Mayıs ayından bu yana www.aktifradyo.com adresinden dinlenebilmektedir. Ayrıca internet bağlantısı bulunan Iphone ve daha birçok telefon üzerinden yüklenebilen özel yazılımımız ile de dinlenebilmektedir. Yayınladığı müziklerle, sunulan programlarda daima dinleyici ile sıcak ilişkiler kurmayı amaçlayarak yayın hayatına devam etmektedir. 
Farklı demografik gruplarda insanların takip ettiği yayınlarımızda yerel olmanın avantajları kullanarak ulusal standartlarda yayınlar icra etmekteyiz. Üniversite öğrencilerinin de en çok dinledikleri radyo olan Radyo Aktif, eğitim, kültür ve sanat içerikli programlarla da dikkat çekmektedir. Yerel, bölgesel ve ulusal haberleri saat başı vererek 19 yıldır doğru ve tarafsız haber akışını sağlamaya çalışmaktadır. Profesyonel yayıncılık anlayışı ile her hafta 20’nin üzerinde canlı yayını 8 yayıncısı ile gerçekleştirmektedir. 
twitter.com/RadyoAktif94
facebook.com/RadyoAktifTrabzon 

Radyo Aktif İletişim 
İSTEK TELEFON : (0 462) 326 94 00
SANTRAL TELEFON : (0 462) 326 61 94
FAX : (0 462) 326 64 94
GENEL YAYIN YÖNETMENİ : serkan@aktifradyo.com 
TÜRKÇE MÜZİK DİREKTÖRÜ :  murat@aktifradyo.com 
YABANCI MÜZİK DİREKTÖRÜ : syaz@aktifradyo.com 

© 2015 - Canlı Müzik Radyo. İletişim kurmak için tıklayınız.

0.0606 saniyede yüklendi.