LİG RADYO 1249 kez dinlendi

LİG RADYO

Şu anda LİG RADYO dinlemektesiniz.

Kategori: SPOR

LİG RADYO

2006 yılının Ocak ayında dinleyicilerine merhaba diyen Lig Radyo, bünyesinde ALEM FM, AKŞAM GAZETESİ, GÜNEŞ GAZETESİ, TV 360, ALEM DERGİSİ ve PLATİN DERGİSİ’ni barındıran TURKMEDYA GRUBU’na bağlı olarak yayın hayatını sürdürmektedir.

Marmara Bölgesi’ndeki 9 merkezdeki yayınıyla Lig Radyo, Türkiye’nin en büyük bölgesel radyosudur.

Türkmedya radyolar grubu başkanlığı görevini, İcra Kurulu üyesi ve Alem FM/Lig Radyo Genel Müdürü sıfatıyla Giray Güngör yürütmektedir. Lig Radyo Genel Yayın Yönetmenliği görevini ise Mehmet Ayan yapmaktadır.

Lig Radyo, Türk Özel Radyolar Tarihi’nde önemli bir özelliğine sahiptir. 2007/2008, 2008/2009 sezonlarında özel radyolar tarihinde bir ilk olmak üzere Turkcell Süper Lig Maç Naklen Yayınlarının resmi radyo yayıncısı Lig Radyo olmuştur.

"Türkiye’nin Spor Radyosu" sloganıyla yayın hayatını sürdüren Lig Radyo, dinleyicilerinden aldığı güçle, çok daha aydınlık yarınlara, yine dinleyicileriyle koşabileceğini biliyor; buna uygun yayın anlayışı sergiliyor.

Mikrofon açıldıktan sonra renk körlüğüne düşen deneyimli programcıları, dinamik yayın anlayışı, hızlı, doğru ve tarafsız habercilik bakışı, futbolun bir eğlence; sporun hayat olduğu felsefesine inanmış radyoculuk ilkesiyle Lig Radyo; SAYGIN REYTİNG PEŞİNDEKİ KOŞUSUNA DEVAM EDİYOR.

Lig Radyo İletişim:http://www.ligradyo.com.tr/

© 2015 - Canlı Müzik Radyo. İletişim kurmak için tıklayınız.

0.1029 saniyede yüklendi.