Batı Radyo 2212 kez dinlendi

Batı Radyo

Şu anda Batı Radyo dinlemektesiniz.

Kategori: ÖZGÜN

Etiketler

batı radyo

BATI RADYO
Batı Radyo, İzmir üzerinden “Türkülerin İzmir’den Yükselen Sesi” sloganı ile yayın yapan bir kanaldır. Yöresel Halk Ezgilerini yayın akışına taşıyan ve sorunsuz bir şekilde dinleyenlerinin hizmetine dinletisine sunmaktadır. Geçmiş yıllarda çok dinlenilen türküleri ve yeni çıkan albümleri çalan radyo kanalı yediden yetmişe her kesime hitap etmektedir.
Türkü sevdalılarının yakından takip ettiği bu radyo kanalı, gerek İzmir gerekse Türkiye’nin birçok ilinde kemikleşmiş bir dinleyici kitlesine sahiptir. Yurtdışındaki gurbetçilerimizin kanayan yaralarına merhem olan bu türküleri Batı Radyo aracılığı ile sorunsuz dinleyebilirsiniz. Türk kültürünü en iyi şekilde anlatan bu türküler ise bizlerin şüphesiz en değerli mirasıdır.
Bundan 50 yıl 90 yıl sonrada hiç eskimeyecek olan bu miras, kültürümüzü yeni kuşaklara aktarmada en önemli bir aracıdır. Bunun kıymetini bilmeli ve bu doğrultuda hızlı bir şekilde hareket etmeliyiz. Sizlerde türküleri sorunsuz ve kesintisiz dinlemek istiyorsanız radyo sitemiz canlimuzikradyo.com da dinleyebilirsiniz.
Batı Radyo İletişim: http://batiradyo.com/

© 2015 - Canlı Müzik Radyo. İletişim kurmak için tıklayınız.

0.0471 saniyede yüklendi.