ALEM RADYO 3866 kez dinlendi

ALEM RADYO

Şu anda ALEM RADYO dinlemektesiniz.

Kategori: ARABESK

ALEM RADYO

14 Ocak 1994 tarihinde tüm Marmara bölgesinde (İstanbul ve Yalova) 89.3 frekansından yayın hayatına başlayan Alem FM, bugün Marmara Bölgesi’nde 89.2, çoğunluğu 89.3 frekansından olmak üzere 50'den fazla ana merkezden tüm Türkiye’ye yayın yapmaktadır.  Alem FM, DIGITURK, TURKSAT 4A uydusu Radyolar bölümü ve www.alemfm.com üzerinden tüm dünyaya da ulaşmaktadır.
ALEM FM; AKŞAM ve GÜNEŞ gazeteleri,360 Televizyou, PLATİN, ALEM, STUFF, 4-4-2 ve AUTOCAR dergilerini bünyesinde bulunduran TURKMEDYA MEDYA GRUBU’na bağlı olarak yayın hayatını sürdürmektedir.
İçinde stüdyosunu barındıran canlı yayın aracı ile Alem FM, her daim dinleyicilerinin yanında olabilmektedir. Yayınlarını, karasal vericileri dışında DIGITURK, TURKSAT 4A uydusu radyolar bölümü ve www.alemfm.com üzerinden dünyanın her noktasındaki dinleyicileriyle buluşturmaktadır. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Alem FM, en son yayın teknolojilerini kullanarak dünyanın pek çok farklı ülkesinden canlı yayınlar gerçekleştirmektedir.
Alem FM’de doğru Türkçe ile konuşmak esastır ve Türkçe pop müzik yayını, müzik formatımızın ana çerçevesini oluşturur. Pop müzikte yalnızca günümüzün sevilen parçaları değil, eski unutulmaz şarkılar da gün içinde dinleyicilerimize ulaşmaktadır. Genel bir bakışla show, eğlence ve müzik radyosu kimliğinde olan Alem FM’de program içerikleri; ekonomiden sanata, spora, magazine, edebiyata, hayvan hakları ve astrolojiye kadar oldukça geniş bir yelpazede çeşitlenmektedir.
Bağımsız dernek ve kuruluşlar tarafından sayısız ödüle layık görülen Alem FM, dinleyicilerine ve reklam verenlerine her geçen gün daha iyi hizmet vermek için yatırımlarını aralıksız sürdürmektedir.

Alem Radyo İletişim: http://www.alemfm.com/

© 2015 - Canlı Müzik Radyo. İletişim kurmak için tıklayınız.

0.0320 saniyede yüklendi.