RADYO 59 1691 kez dinlendi

RADYO 59

Şu anda RADYO 59 dinlemektesiniz.

Kategori: POP

Radyo 59, müziği uygarlığımızın bir parçası olarak düşünmekte, toplum için çok önemli olduğunu bilmektedir. Bu nedenle müziği; sanat, sanat müziğini; bizim kültürümüzün sesi, halk ve arabesk müziğini bizim toprağımızın rengi ve kokusu diğer türleri ise gençlerimizin ilgi alanları olarak algılamakta ve önemsemektedir. Ancak müziğin her türünde ve sanatçılarda seçici davranmaktadır.

Dinleyeni frekans değiştirmeye yöneltmeyen bir yayın akışı, Dinleyenlerimize sözlerden çok müzik ile ulaşabilmek, Türkçe yi en akıcı ve anlaşılır bir üslupla kullanmak, günün belli bölümlerinde müzik ve müzisyenler hakkında tanıtıcı bilgiler vermek, devamlı,canlı ve dinlendirici bir radyo olmak, herhangi bir özel veya siyasi kuruluşa ait olmadığı gibi tamamen halk yararını gözetmek, kamu hizmeti yapmak ve ilimizde yokluğunu hissettiğimiz bir boşluğu doldurmak amacıyla 1994 yılında kurulmuştur.
Tarafsız, doğru ve kaliteli yayın ilkesiyle kurulan radyomuz bu ilkeler doğrultusunda tüm halkımıza hitap edecek şekilde yayın yapmaktadır.

 

İletişim Bilgileri; 

Telefon: 0549 561 59 59 - 0282 261 55 05
E-Mail: kanal59@kanal59.com.tr

© 2015 - Canlı Müzik Radyo. İletişim kurmak için tıklayınız.

0.0497 saniyede yüklendi.